Hayvanlar Aleminin 10 Psikopat Seks Alışkanlığı

Sekste garip fetişlere sahip olmak da sadece insanlara özgü bir davranış değil. Kazından arısına pek çok canlının kendine has fantazileri var. İşte birkaç tanesi…

danscikaz

Anti-Tecavüz Kasları

Kazlar arasında geçen çiftleşme sezonu öyle pek de akşam yemeğine çıkıp flörtleşmek üzerine ilerlemiyor. Tatlı, tüylü dostlarımız genelde vahşi bir flört süreci geçiriyor. Ortalama penis uzunluğu 20 santimetreye kadar ulaşan kazların ereksiyon olma süreleri ise 1/3 saniyeden daha kısa sürüyor. Dişi kazların tecavüzden kaçınmaları için geliştirdikleri özel bir kas birleşmenin tam anlamıyla gerçekleşmesini engelliyor. Çiftleşme olabilmesi için dişi kazların rahatlayıp, kaslarını serbest bırakmaları gerekiyor.

arilar

Öldüren Aşk

Arılar arasında bir çeşit ölüm pornosu hikayesine rastlamak mümkün. Milyonlarca arının kovan kurup, koloni halinde yaşamalarını sağlayan kraliçe arı, aynı zamanda tüm arıcıkların üremelerini de sağlıyor. Gel gelelim bu fazlasıyla çok eşli olan kraliçe arı, çiftleşme sonrasında erkek arıyı öldürüyor ve kolonide yeni gelecek arılara yer açıyor.

kertenkele

Mecburen Lezbiyen

İnsanlar arasında lezbiyen ilişkide bulunmak bir tercih olarak görülebilir. Ancak tüm ırkı dişi olan Kırbaç Kuyruklu Çöl Kertenkelesi için lezbiyen ilişki bir mecburiyet. Gel gelelim hemcinsleriyle ilişkiyi reddeden bu Kuzey Amerika sürüngeni bazen bölünerek bazen de başka kertenkelelerle çiftleşerek üremeyi sağlıyor.

ahtapotlar

Tak Çıkar, Kullan At

Uzmanlar uzaktan ilişki yürütme yöntemleri arasında seks oyuncakları kullanmayı da ekleyebiliyorlar. Çiftler arasında seks oyuncaklarına nasıl bakılıyor bilinmez ancak Argonot cinsi ahtapotlar için seks oyuncağı bulmak adına shop adı verilen dükkanlara gitmeye gerek kalmıyor. Penisi kendinden ayrılabilen Argonot Ahtapotu, çiftleşme sonrasında cinsel organını dişinin içerisinde bırakıp olay yerinden uzaklaşıyor.

orumcek

Her Şey Hayatta Kalmak İçin

Örümcek türleri arasında cinsel ilişki sonrasında dişisi tarafından yeniliyor olmak oldukça yaygın bir alışkanlık. Hatta örümcek türleri arasında bu oran %75, yani her 4 erkek örümcekten 3’ü cinsel ilişki sonrasında dişinin ölümcül gazabına uğruyor. Kurtulan örümcekler ise bunu büyük bir fedakarlıkla yapıyor. Seks sonrası yem olmak yerine cinsel organlarını yiyip, dişinin gazabından kurtuluyorlar.