SÜREKLİ SEKS İÇİN DOĞRU VİTAMİN

Ömür boyu seks yapmak hayal kurmak gibi gelebilir. Ömür boyundan ne kastedildiğini bilmem ancak tıp dünyasına göre doğru vitaminleri, düzenli kullanarak uzun yıllar sağlıklı kalmanız ve seks hazır olmanız mümkün. Buyrun…

meyveseksiA Vitamini: Seks hormonu olarak kabul edilen prosteron salınımını düzenlediği biliniyor. Aynı zamanda aşık olduğunuzda vücudunuzun salgıladığı hormonları da aktif hale getirerek sizi aşka hazır hale getiriyor. Anlayacağınız kısa kullanırsanız yaz aşkı, düzenli kullanırsanız ömür boyu… (Erkeklerde 900, kadınlarda 700 mikrogram almak yeterli.)

B-1, B-3 ve B-6 Vitaminleri: Sinirler arasındaki bağlantıları etkin hale getirerek sizi daha sakin ve motive bir insan haline getiren bu vitaminler aynı zamanda cinsel bölgelerdeki kan akışını da hızlandırdığı için tahrik ve orgazm olma kapasitenizin de önünü açıyorlar. (Günde sırasıyla 2mg, 1,6mg, 1,4mg almak yeterli.)

E Vitamini: Seks dünyasının baş tacı olan bu vitamini düzenli kullanmak seks performansınızı artırmada kesin sonuçlar veriyor. Aynı zamanda hücrelerinizi yenileyerek daha sağlıklı bir cilt ve daha uzun bir ömre sahip olmanızı sağlıyor. (Günde 10mg almak yeterli.)

C Vitamini: Tahrik olmanızı sağlayan testosteron ve oksitosin gibi hormonların salınımının düzenlenmesine yardımcı olan bu vitamin aynı zamanda sizi hastalıklardan da koruyor. (Günde 60mg almak yeterli.)

D Vitamini: Eğer etkili bir seks hayatınız olsun istiyorsanız D vitamini almak zorundasınız. Günde 10 dakika güneş ışığı alarak tüm ihtiyacınızı karşılamanız ve seks hayatınızı limitlerine çıkarmanız mümkün.